Savaş Meydanı

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,8 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma NETMARBLE EMEA
Savunma, saldırı ve stratejik planlar üzerine kurulan Savaş Meydanı mobil oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Savaş stratejiniz konusunda kendinize güveniyorsanız Savaş Meydanı mobil oyununu Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Gelişmiş oyun grafikleri ve yenilikçi tasarımı sayesinde oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran Savaş Meydanı mobil oyununda kendi stratejiniz doğrultusunda ilerleyerek oyunun seyrini değiştirecek hamleler yapmaya çalışacaksınız. 

Savaş oyunlarının en eğlencelisi olarak görülen Savaş Meydanı, takımlarınızı konuşlandırıp dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyununda yer alacaksınız. Mobildeki en büyük ücretsiz MMO strateji oyununda, ordunuzu kurun, saldırını planla ve kuvvetlerini sevk ederek ekibinizi güçlendirin. 

Birliğindeki askerleri kullanarak, savaş stratejini ve becerilerinizi mükemmelleştirebilirsiniz. Ordunuza yön vererek, savaşın gidişatını değiştirmek için askerlerinizi kendinize seçebilir ve rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Savaş Meydanı mobil oyununda savaşı kazanmak için kendi birliğinizi kurun ve onları güçlendirin.

Gerçek oyuncularla eş zamanlı olarak rütbe atlamak için mücadeleye başlamanız gerekiyor. Ekipmanları ve karakter kartlarını toplayın ve Savaş Meydanının en korkusuz birliği oluşturarak rakiplerinize karşı güçlü bir savunma gerçekleştirin. Strateji yeteneğini sınayan zorlu multiplayer mod ile arkadaşlarınıza ve dünyanın dört bir yerindeki oyunculara karşı savaş heyecanını yaşayabilirsiniz. 

Savaş Meydanı indir
DİĞER SÜRÜMLER